Ο Αναπληρωτής Υπουργός Εθνικής Οικονομίας και Οικονομικών και Βουλευτής ΝΔ στον Βόρειο Τομέα Αθηνών κ. Νίκος Παπαθανάσης, παρευρέθηκε στην εκδήλωση κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας που διοργάνωσε ο Πρόεδρος Δημήτρης Αλεφαντής και τα μέλη της ΔΗΜ. Τ.Ο. ΝΔ Αγίας Παρασκευής.
“Πάντα δίπλα στις τοπικές οργανώσεις, στους εθελοντές και στις εθελόντριες που στηρίζουν την παράταξή μας”, δήλωσε χαρακτηριστικά ο κ. Παπαθανάσης.
![](https://i0.wp.com/nikospapathanasis.gr/new/wp-content/uploads/2024/02/2-6.jpeg?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/nikospapathanasis.gr/new/wp-content/uploads/2024/02/3-5.jpeg?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/nikospapathanasis.gr/new/wp-content/uploads/2024/02/4-4.jpeg?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/nikospapathanasis.gr/new/wp-content/uploads/2024/02/5-2.jpeg?resize=1024%2C768&ssl=1)